Peeling Kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to metoda bezbolesnego i głębokiego złuszczania skóry. Zabieg ten wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, które przy kontakcie z wilgotną skórą wywołują efekt kawitacji. Woda na skórze tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które wskutek działania fal ultradźwiękowych gwałtownie pękają, prowadząc do rozbicia martwych komórek naskórka i odsłonięcia młodszej warstwy skóry pozbawionej zanieczyszczeń i zaskórników. Peeling kawitacyjny przynosi natychmiastową i widoczną poprawę kondycji skóry, a przy tym jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny dla pacjenta.

Mikrodermabrazja Diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg polegający na złuszczaniu naskórka za pomocą specjalnej głowicy diamentowej. Mikrodermabrazja diamentowa redukuje blizny, przebarwienia skóry i wygładza zmarszczki mimiczne. Do tego pobudza skórę do wzmożonej produkcji nowych komórek naskórka. Zabieg trwa ok. 30 minut i może być powtarzany nawet co 2 tygodnie. Aby dokładnie oczyścić skórę potrzeba ok 5 zabiegów.
Wskazania do mikrodermabrazji:

  • trądzik pospolity ( zaskórnikowy, grudkowy )
  • blizny potrądzikowe – łojotok- suchość skóry )
  • zaskórniki, prosaki
  • rozszerzone pory
  • przebarwienia, odbarwienia
  • szorstki zrogowaciały naskórek
  • rozstępy
  • widoczne odmłodzenie skóry wokół oczu, ust i szyi

OXYBRAZJA

Oxybrazja jest delikatnym zabiegiem, który polega na intensywnym, lecz całkowicie bezbolesnym oczyszczaniu martwych warstw naskórka, a także dotlenieniu i nawilżeniu skóry. Czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry. To sposób dostarczania do głębokich warstw skóry substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień.
Jest zabiegiem bezbolesnym i przyjemnym.

DERMOMASAŻ

Dermomasaż jest to innowacyjna wersja masażu tradycyjnego. Odbywa się poprzez technikę warstwowego masażu skóry. W pierwszej kolejności stymulowane są tkanki powierzchniowe a następnie, oddziałują one na nasze tkanki głębokie. Jego działanie doskonale rozluźnia strukturę tkanki łącznej redukując zmarszczki i ujędrniając tym samym skórę. Po zabiegach dermomasażu poprawia się także drenaż limfatyczny oraz eliminowane są niepożądane wytwory, powstałe w procesie przemiany materii.

FALE RADIOWE Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM

Główne działanie biologiczne fal radiowych polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności).
RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem, oraz modelowania sylwetki w zabiegach na ciało.

HOLYWOOD LOOK

Zabieg rewitalizujący okolicę oczu
Piękno kobiety ponoć kryje się w jej oczach – pozwól im więc rozbłysnąć z zabiegiem Hollywood Look. Wykonywany z pomocą mezoterapii bezigłowej rytuał poprawi jędrność skóry wokół oczu, ujędrni ją i nada tym samym całej twarzy nowego blasku. Zniwelowane zmarszczki i rozjaśnione cienie pod oczami sprawią, że będziesz błyszczeć niczym gwiazda kina na czerwonym dywanie.
Wykorzystywany sprzęt i program: Mezoterapia bezigłowa, program Okolice oczu.

LIFT UP EYE

Zabieg liftingujący okolicę oka wykonywany za pomocą fal radiowych. Widoczna poprawa elastyczności i jędrności skóry wokół oczu.
Wykorzystywany sprzęt i program: Fale radiowe, program lifting okolic oczu.