BYE BYE, CELLULITE!

Zabieg antycellulitowy na jedną partię ciała ( ramiona/ brzuch/ pośladki/ uda ).
Martwisz się skórką pomarańczową na udach, pośladkach lub innych częściach ciała? Zabieg Bye Bye, Cellulite! pomoże Ci zniwelować te nierówności skóry dzięki zaawansowanej technologii ukrytej w kosmetykach stworzonych specjalnie do walki z cellulitem oraz RF. Po rytuale skóra będzie bardziej napięta, widocznie gładsza i nawilżona. Pożegnaj spódnice maxi i wskocz w mini!
Wykorzystywany sprzęt i program: Fale radiowe z laserem biostymulującym.

HYDRO BODY TOUCH

Zabieg ujędrniający na jedną partię ciała ( ramiona/ brzuch/ pośladki/ uda ).
Dodaj skórze nawilżenia, a ona odwdzięczy się gładkością, miękkością i jędrnością! To zabieg, który doskonale wspiera warstwę hydrolipidową, odżywia skórę i wzmacnia ją. Ciesz się zgrabnym i pięknym ciałem w każdym wieku i o każdej porze roku.
Wykorzystywany sprzęt i program: Mezoterapia bezigłowa, Program ujędrnianie.

TIGER STRIPES

Zabieg na rozstępy na jedną partię ciała ( ramiona/ brzuch/ pośladki/ uda ).
Rozstępy mogą spędzać sen z powiek, jeśli znajdują się na szczególnie widocznej części ciała. Zmniejsz ich widoczność i ujędrnij ciało dzięki kombinacji nawilżających i wygładzających skórę profesjonalnych kosmetyków i mezoterapii. Zabieg pobudzi komórki do pracy i wtłoczy kolagen w skórę właściwą, dzięki czemu pielęgnowana okolica wygładzi się.
Wykorzystywany sprzęt i program: Mezoterapia bezigłowa.

DERMOMASAŻ CIAŁA ( ramiona/ brzuch/ pośladki/ uda )

Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami (głowicami).
Działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową w wyniku czego następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Po zabiegach dermomasażu poprawia się także drenaż limfatyczny oraz eliminowane są niepożądane wytwory, powstałe w procesie przemiany materii.
Ilość zabiegów od 6 do 15, dwa razy w tygodniu następnie raz w miesiącu dla podtrzymania efektu.